Jmenuji se Andrea Změlíková, jsem profesionální mentální trenér a certifikovaný kouč, vyškolený u celosvětové společnosti Results Coaching Systems (RCS) – NeuroLeadership Group, s mezinárodní akreditaci ICF.

Specializuji se unikátní propojení klasického koučinku a mentálního tréninku. Zaměřuji se na vedení vrcholových sportovců  a mladých talentů k vítězství, na získání životní rovnováhy jednotlivců a na zvyšování jejich výkonnosti pomocí metodologie RCS, která se opírá o poznatky z neurověd. Jedná se o přístup podle mozku „brain-based approach to coaching“, který se zaměřuje na získání a zakotvení nového chování.

12 let jsem se věnovala vrcholovému sportu – lehké atletice. Jsem mnohonásobná mistryně SR a ČSRdržitelkou dvou slovenských národních rekordů  (1 míle, 2000m), a držitelkou druhého nejlepšího výkonu v historických tabulkách Slovenské republiky (1500m, 3000m). 

Můj manžel Robert Změlík, český reprezentant v desetiboji, olympijský vítěz z Barcelony 1992 a mistr světa z Paříže 1997, mi byl vždy velkou inspirací a zároveň mi poskytl mnohé zkušenosti v oblasti sportovní psychologie. V současné době na základě svých 30 letých zkušeností s doplňky stravy, připravuje plány sportovní výživy pro profesionální sportovce. Novinkou pro mé klienty je možnost získat kompletní plán sportovních doplňků stravy od společnosti STARLIFE se slevou až do 65 %, vytvořený olympijským vítězem Robertem Změlíkem.

Mezi mé klienty patří lidi z různých sportovních odvětví, jak mládež tak dospělý – hokej (NHL), fotbal, golf, tenis, box, gymnastika, lyžování, krasobruslení, atletika, ultramaraton, vodní slalom, fotbal, squash, triatlon, parkúr, CrossFit, veslování, poker, atd., různých profesí. Jedná se o profesionální sportovce, mladé sportovní talenty, ředitele firem, podnikatele, atd. Z důvodu respektování soukromí a přání většiny mých klientů nejsou zahrnuti v referencích.


VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKACE:

  • Univerzita Jana Amose Komenského – Mgr. (Sociální a mediální komunikace/psychologie)
  • Results Coaching Systems –  NeuroLeadership Group/ICF – Mezinárodní federace koučů
  • Profesionální trenérská třída č.1