Jmenuji se Andrea Změlíková, jsem profesionální certifikovaný kouč, vyškolený u celosvětové společnosti Results Coaching Systems (RCS) – NeuroLeadership Group, s mezinárodní akreditaci International Coach Federation (ICF). Jsem držitelkou mezinárodní certifikace ACC – Associate Certified Coach, udílenou Mezinárodní federací koučů (ICF).

Specializuji se unikátní propojení klasického koučinku a mentálního tréninku. Zaměřuji se na vedení vrcholových sportovců k vítězství, na získání životní rovnováhy jednotlivců a na zvyšování jejich výkonnosti pomocí metodologie RCS, která se opírá o poznatky z neurověd. Jedná se o přístup podle mozku „brain-based approach to coaching“, který se zaměřuje na získání a zakotvení nového chování.

V mládí jsem se 12 let věnovala vrcholovému sportu – lehké atletice (rozená Sollárová). Jsem mnohonásobná mistryně SR a ČSR v atleticedržitelkou dvou slovenských národních rekordů  (1 míle, 2000m), a držitelkou druhého nejlepšího výkonu v historických tabulkách Slovenské republiky (1500m, 3000m). Jsem držitelkou trenérské třídy č. 1. a pořád aktivní sportovkyní. Pravidelně se zúčastňuji běžeckých závodů, jako například Hervis 1/2 Maraton, Volkswagen Maraton, Night run a další.

V roce 1997 jsme s mým manželem olympijským vítězem z Barcelony (Robert Změlík – desetiboj 1992) založili společnost Starlife s.r.o., která se zabývá dovozem a prodejem potravinových doplňků ve více státech Evropy. Máme spolu dvě děti.

Mezi mé klienty patří lidi z různých sportovních odvětví (například golf, tenis, atletika, vodní slalom, fotbal, hokej, squash, triatlon atd.), různých profesí a oborů , které spojuje potřeba ve svém životě něco nalézt, změnit, posunout se dál. Jedná se o profesionální sportovce, ředitele firem, manažery, obchodníky, podnikatele a podnikatelky, maminky po mateřské dovolené, IT odborníky atd. Nezáleží na tom, kdo mě osloví a co je jeho profesí, ale záleží na tom, jestli je ochoten vystoupit z komfortní zóny a intenzivně na sobě pracovat.

Cítím, že mým posláním je pomáhat lidem, aby naplnili své sny a touhy. V tom jim můžu být nápomocná na základě svých mnoholetých životních, profesních  a studijních zkušeností. Klienti mohou ode mě očekávat motivační schopnosti, důslednost, profesionalitu a zároveň lidskost.


VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKACE:

Univerzita Jana Amose Komenského – Mgr.

    • Sociální a mediální komunikace – komunikace, psychologie, marketing

Results Coaching Systems – NeuroLeadership Group/ICF – Mezinárodní federace koučů

    • Intenzivní trénink koučů – akreditace ICF
    • Budování koučovací praxe – akreditace ICF
    • Intuitivní koučink – akreditace ICF
    • Mentorink koučů – ICF

ACC – Associate Certified Coach – mezinárodní stupeň certifikace ICF (International Coach Federation)

Profesionální trenérská třída č.1

Členství v  klubu – NeuroLeadership Group/ICF