Jmenuji se Andrea Změlíková, jsem profesionální mentální trenér a certifikovaný kouč, vyškolený u celosvětové společnosti Results Coaching Systems (RCS) – NeuroLeadership Group, s mezinárodní akreditaci ICF. Jsem držitelkou mezinárodní certifikace ACC, udílenou Mezinárodní federací koučů (ICF).

Specializuji se unikátní propojení klasického koučinku a mentálního tréninku. Zaměřuji se na vedení vrcholových sportovců k vítězství, na získání životní rovnováhy jednotlivců a na zvyšování jejich výkonnosti pomocí metodologie RCS, která se opírá o poznatky z neurověd. Jedná se o přístup podle mozku „brain-based approach to coaching“, který se zaměřuje na získání a zakotvení nového chování.

12 let jsem se věnovala vrcholovému sportu – lehké atletice (rozená Sollárová). Jsem mnohonásobná mistryně SR a ČSRdržitelkou dvou slovenských národních rekordů  (1 míle, 2000m), a držitelkou druhého nejlepšího výkonu v historických tabulkách Slovenské republiky (1500m, 3000m). Pravidelně se zúčastňuji běžeckých závodů, jako například Hervis 1/2 Maraton, Volkswagen Maraton, Night run a další.

Můj manžel Robert Změlík, český reprezentant v desetiboji, olympijský vítěz z Barcelony, mistr světa, mi byl vždy velkou inspirací a zároveň mi poskytl mnohé zkušenosti v oblasti sportovní psychologie.

Mezi mé klienty patří lidi z různých sportovních odvětví – golf, tenis, box, gymnastika, lyžování, atletika, ultramaraton, vodní slalom, fotbal, hokej, squash, triatlon, parkúr, CrossFit, veslování, poker, atd., různých profesí a oborů, které spojuje potřeba ve svém životě něco nalézt, změnit, posunout se dál. Jedná se o profesionální sportovce, ředitele firem, manažery, podnikatele a podnikatelky, maminky po mateřské dovolené, IT odborníky atd. Z důvodu respektování soukromí a přání většiny mých klientů nejsou zahrnuti v referencích.

Mým posláním je pomáhat lidem, aby naplnili své sny a touhy. V tom jim můžu být nápomocná na základě svých mnoholetých životních, profesních  a studijních zkušeností. Klienti mohou ode mě očekávat motivační schopnosti, důslednost, profesionalitu a zároveň lidskost.


VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKACE:

Univerzita Jana Amose Komenského – Mgr.

    • Sociální a mediální komunikace – komunikace a psychologie

Results Coaching Systems – NeuroLeadership Group/ICF – Mezinárodní federace koučů

    • Intenzivní trénink koučů – akreditace ICF
    • Budování koučovací praxe – akreditace ICF
    • Intuitivní koučink – akreditace ICF
    • Mentorink koučů – ICF

ACC – Associate Certified Coach – mezinárodní stupeň certifikace ICF (International Coach Federation)

Profesionální trenérská třída č.1